Nasi trenerzy

Przemysław Ślusiewicz

instruktor tenisa z ponad 20 letnim doświadczeniem w pracy z zawodnikami w różnym wieku. Jego podopieczni zdobywali medale Mistrzostw Polski, Mistrzostw Województwa a nawet punkty w rankingu ATP. Prywatnie pasjonat wszelkiego rodzaju sportów. Obok tenisa uwielbia narciarstwo (instruktor), kitesurfing i jazdę na rowerze po górach (enduro, DH)

Dorota Szulc

była zawodniczka. Licencjonowana instruktorka TENIS10 oraz trener II klasy zawodników wyczynowych. Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i zawodnikami uczestniczącymi w turniejach PZT.

Julia Koloszczyk

Wojtek Bartosik

były zawodnik, obecnie licencjonowany trener tenisa ziemnego z uprawnieniami PZT. Prowadzi treningi na różnych poziomach zaawansowania.

„Umiejętnści i wiedza pozwalają mi zapewnić profesjonalną naukę gry w tenisa dla rozpoczynających swoją przygodę z tą dyscypliną, a także doskonalić umiejętności graczy zaawansowanych”.

Paweł Potemski

mgr wychowania fizycznego, licencjonowany trener tenisa II klasy. Były zawodnik. Koordynator „Talentiady” z ramienia Polskiego Związku Tenisowego na województwo łódzkie i dolnośląskie.

Piotr Stasiak

nauczyciel wychowania fizycznego z wieloletnim stażem i mgr psychologii stosowanej. W 2018 roku ukończył studia podyplomowe na Akademii Wychowania Fizycznego uzyskując dyplom psychologa sportowego. Poza uprawnieniami instruktora tenisa ziemnego jest także instruktorem piłki nożnej, siatkówki oraz pływania. Zawodowo realizuje się  jako nauczyciel akademicki Uniwersytetu Medycznego oraz prowadzi gabinet psychologiczny. Prywatnie tata 11-letniej Marceliny – tenisistki naszego klubu.

Michał Szulc

były zawodnik, licencjonowany instruktor TENIS10 oraz trener zawodników w wieku 10-17 lat. Posiada 15-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i zawodnikami.

Łukasz Pieniński

były zawodnik. Pierwsze tenisowe kroki stawiał w dalekiej Afryce, a dokładnie w Libii. Licencjonowany instruktor tenisa PZT i TENIS10. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Trener amatorskiego tenisa dla dorosłych. Prywatnie tata 2 wspaniałych dzieci. Posiada niekończące się pokłady cierpliwości co w połączeniu z pracą daje wspaniałe rezultaty.

Grzegorz Rachubiński

były zawodnik. Swoją przygodę z tenisem rozpoczął w wieku 7 lat. Brał udział w turniejach wojewódzkich i ogólnopolskich, odnosząc w nich wiele sukcesów, m. in. drużynowe wicemistrzostwo Polski. Szkoleniem zajmuje się od 2009 r. Prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne, z osobami w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Najlepiej jednak czuje się podczas pracy z dziećmi.

„Jestem trenerem pełnym energii, zaangażowanym, a na moich treningach nikt na pewno nie będzie się nudził. Do zobaczenia na korcie”.

Umów się z wybranym trenerem na zajęcia indywidualne

© 2019 Fundacja Eurotenis

Polityka prywatności